Widzisz błędy? Daj znać!

Przeprowadzka ze starego szablonu trwała niecałe 24 godziny. Cała struktura plików wywrócona została do góry nogami. Mam nadzieję, że wszystko gra, ale jeżeli widzisz jakiekolwiek błędy na stronie – daj proszę znać w komentarzu.

8 thoughts on “Widzisz błędy? Daj znać!”

 1. Cześć, nie działa pobieranie podcastów w aplikacjach na Androida. Pojawia się błąd 'Failed to retrieve podcast episodes. Error 404: the requested URL could not be found”. Da radę coś zrobić w tym temacie 🙂 ?

  1. Hej Dawid, dzięki za info. Na każdym odcinku, czy któryś konkretny?
   Rozwiązaniem może być iTunes lub Stitcher, gdzie da się podcast subskrybować.
   U mnie to pobieranie działa, ale po „przeprowadzce” kilka takich kwiatków będzie jeszcze wychodziło.

    1. Na każdym, działało a nie działa;) Podcast addict to też apka do subskrypcji i to chyba najpopularniejsza na Androida

     1. Hm, dzięki za podpowiedź. Postaram się to w weekend ogarnąć. Muszę jakiegoś androida znaleźć i sprawdzić czemu nie działa.
      Co ciekawe, ten szablon testowałem na nnejmstronie i tam działał inaczej. Ta sama wersja, ten sam hosting. Wot, technika! 🙂

     2. Dawid, a może spróbujesz wycofać subskrypcję i włączyć ją jeszcze raz? Zmienił się feed na nowym szablonie, a feedburner zastrzega:
      You should not change „Original Feed” unless you move your original feed to a new domain or a new location on your existing server. Also, changing „Feed Address” will require you to update your feed subscribers with your new address; the previous feed address will no longer work.

 2. dobra, działa na Androidzie – jedyny minus to dostępne są podcasty od numeru 22 wzwyż tylko. Adres URL podcastów skąd są pobierane – feeds.feedburner.com/TripowerPodcast i faktycznie nie ma tam wcześniejszych 🙂 Da radę dorzucić?

  1. Powinny się z czasem pojawić kolejne. Pod tym feedem są wszystkie odcinki. Tak naprawdę adres z feedburnera (wyjściowy) się nie zmienił, tylko ten, który feedburner pobiera i przetwarza. Ale kto dojdzie co tam informatycy wymyślili „pod maską” 🙂

Leave a Reply

TRIPOWER Lightning, świecąca w ciemnościach wiatrówka biegowa TRIPOWER multipack, plecak triathlonowy, plecak sportowy TRIPOWER Multisuit, trisuit kolarski TRIPOWER Lightning, kolarska wiatrówka z odblaskami TRIPOWER Lane4 okulary pływackie