TRIPOWER Podcast #38 Co za dużo, to… bez sensu – o treningu z dr Jarosławem Krzywańskim

TRIPOWER PODCAST
TRIPOWER PODCAST
TRIPOWER Podcast #38 Co za dużo, to... bez sensu - o treningu z dr Jarosławem Krzywańskim
/

W tym odcinku zaczęliśmy od pytania „jak dużo to zbyt dużo”, zastanawiając się nad problemem przetrenowania i optymalnego doboru obciążeń treningowych. Jak możecie się spodziewać, nie ma łatwej odpowiedzi na tak postawione pytanie, ale zwracając się z nim do dzisiejszego Gościa mogłem liczyć na bardzo fachowe nakreślenie całego problemu. Gościem moim (i Waszym) jest bowiem dr Jarosław Krzywański – lekarz medycyny, specjalista chorób wewnętrznych i medycyny sportowej. Pracuje w Centralnym Ośrodku Medycyny Sportowej w Warszawie. Kierownik Zespołu Medycznego Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. Przez 10 lat członek Komisji Medycznej Światowej i Europejskiej Federacji Podnoszenia Ciężarów. Członek Komisji Medycznej Polskiego Komitetu Olimpijskiego oraz Zarządu Polskiego Towarzystwa Medycyny Sportowej. Lekarz polskiej misji medycznej na Igrzyskach Olimpijskich: Sydney 2000, Ateny 2004, Pekin 2008, Vancouver 2010, Londyn 2012, Soczi 2014.

Zapraszam również do konkursu, który przeprowadzam wraz z „Friend Of The Show”, czyli Rafałem Hermanem i firmą Creative. Szczegóły w odcinku.

Jeżeli macie własne pytania czy opinie, to jest to świetne miejsce aby się nimi podzielić (a przy okazji zgarnąć fajny sprzęt do słuchania kolejnych podcastów).

Przypominam, że tym razem w konkursie biorą udział wyłącznie komentarze zamieszczone pod postem z udostępnionym odcinkiem na Facebookowym Fan Page SwimBikeRun.pl, do piątku 15 marca, do godz. 18:00.

Przydatne linki:

Wspomniany w odcinku wywiad z Przeglądu Sportowego

https://www.przegladsportowy.pl/jaroslaw-krzywanski

CENTRUM CHIRURGII SPECJALISTYCZNEJ ORTOPEDIKA

https://www.ortopedika.pl

TRIPOWER Podcast (SwimBikeRun.pl) FB Fan Page https://www.facebook.com/TripowerPodcast/

Głośnik Creative Muvo 2C, nagroda w konkursie

https://pl.creative.com/p/speakers/creative-muvo-2c

Leave a Reply

TRIPOWER Lightning, świecąca w ciemnościach wiatrówka biegowa TRIPOWER multipack, plecak triathlonowy, plecak sportowy TRIPOWER Multisuit, trisuit kolarski TRIPOWER Lightning, kolarska wiatrówka z odblaskami TRIPOWER Lane4 okulary pływackie