TRIPOWER Podcast #37 – Kasia Mordyl, czyli ręce, które leczą

TRIPOWER PODCAST
TRIPOWER PODCAST
TRIPOWER Podcast #37 - Kasia Mordyl, czyli ręce, które leczą
/

Tym razem zapraszam na rozmowę z Kasią Mordyl, bez której wielu zawodników z segmentu PRO, oraz wybitnych (także mniej wybitnych, ale przyszłościowych) amatorów nie byłoby w stanie stanąć na linii startu. Trenujemy coraz mocniej. Bariera wejścia do sportu coraz bardziej się obniża, co ma niezaprzeczalne zalety, lecz niesie za sobą pewne ryzyka. Triathlon zaczyna uprawiać coraz większa grupa osób, często z poważnymi zaległościami nagromadzonymi dzięki wieloletniemu stażowi kanapowemu.

Warto posłuchać dobrego fizjoterapeuty, aby cieszyć się tym fantastycznym sportem przez wiele długich lat.

Zapraszam również do konkursu, który przeprowadzam wraz z „Friend Of The Show”, czyli Rafałem Hermanem i firmą Creative. Szczegóły w odcinku.

Jeżeli macie własne pytania czy opinie, to jest to świetne miejsce aby się nimi podzielić (a przy okazji zgarnąć fajny sprzęt do słuchania kolejnych podcastów).

Przypominam, że tym razem w konkursie biorą udział wyłącznie komentarze zamieszczone pod postem z udostępnionym odcinkiem na Facebookowym Fan Page SwimBikeRun.pl, do piątku 1 marca, do godz. 18:00.

CENTRUM CHIRURGII SPECJALISTYCZNEJ ORTOPEDIKA

www.ortopedika.pl

Katarzyna Mordyl FB

https://www.facebook.com/katarzyna.mordyl.9

TRIPOWER Podcast (SwimBikeRun.pl) FB Fan Page

https://www.facebook.com/TripowerPodcast/

Głośnik Creative Muvo 1C, nagroda w konkursie

https://pl.creative.com/p/speakers/creative-muvo-1c

Leave a Reply

TRIPOWER Lightning, świecąca w ciemnościach wiatrówka biegowa TRIPOWER multipack, plecak triathlonowy, plecak sportowy TRIPOWER Multisuit, trisuit kolarski TRIPOWER Lightning, kolarska wiatrówka z odblaskami TRIPOWER Lane4 okulary pływackie