TRIPOWER Podcast #36 Doping, czyli przychodzi amator do doktora

TRIPOWER PODCAST
TRIPOWER PODCAST
TRIPOWER Podcast #36 Doping, czyli przychodzi amator do doktora
/

Konkurs Creative!

Dziś spotykam się z dr Michałem Rynkowskim, dyrektorem Polskiej Agencji Antydopingowej (POLADA). Zwracam się do mojego Gościa z pytaniami, które nasuwają się wielu amatorom, choć często wydaje im się, że mogą się wydać podejrzani wykazując się „zbytnim zainteresowaniem” tematem. Mam nadzieję, że odcinek się spodoba.

Zapraszam również do konkursu, który przeprowadzam wraz z „Friend Of The Show”, czyli Rafałem Hermanem i firmą Creative. Szczegóły w odcinku.

Jeżeli macie własne pytania czy opinie, to jest to świetne miejsce aby się nimi podzielić (a przy okazji zgarnąć fajny sprzęt do słuchania kolejnych podcastów).

Przypominam, że tym razem w konkursie biorą udział wyłącznie komentarze zamieszczone pod postem z udostępnionym odcinkiem na Facebookowym Fan Page SwimBikeRun.pl, do piątku 11 stycznia, do godz. 18:00.

Specjalne podziękowania dla Magdy Sołtys, która umożliwiła mi współpracę z twórcami i prelegentami konferencji Sportowiec Amator. Konferencja odbędzie się w Warszawie, w dniach 11-12 stycznia.

Przydatne linki nawiązujące do odcinka:

Konferencja Sportowiec Amator

Polska Agencja Antydopingowa:

https://www.antydoping.pl

Fan Page SwimBikeRun:

https://www.facebook.com/TripowerPodcast/

Słuchawki Creative Sound Blaster Jam:

https://pl.creative.com/p/headphones-headsets/sound-blaster-jam

Leave a Reply

TRIPOWER Lightning, świecąca w ciemnościach wiatrówka biegowa TRIPOWER multipack, plecak triathlonowy, plecak sportowy TRIPOWER Multisuit, trisuit kolarski TRIPOWER Lightning, kolarska wiatrówka z odblaskami TRIPOWER Lane4 okulary pływackie